دوشنبه, 2 ارديبهشت 1398
عنوان : اجازه نخواهیم داد شورا دچار سیاسی بازی شود
کد خبر : ۱۴۲۷۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ 
ساعت : ۹:۱۲:۲۷

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بیجار:

اجازه نخواهیم داد شورا دچار سیاسی بازی شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بیجار با اشاره به اینکه سیاسی بازی در شورا جایی ندارد عنوان کرد: خیلی ها می خواستند شورا را دچار سیاسی بازی و چالش نمایند اما اعضای شورای اسلامی شهر بیجار اجازه نداده و نخواهد داد که شورا دچار سیاسی بازی شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بیجار، حاجیعلی افشاری عصر روز گذشته در جلسه تحلیف و معارفه عضو جدید شورای اسلامی شهر بیجار که در سالن جلسات شورا برگزار شد ضمن بیان اینکه شورا هدفی جز خدمت به مردم ندارد گفت: ما در 14 ماه گذشته از آغاز به کار شورا با چالش ها و فراز و نشیب های زیادی مواجه بودیم و مشکلات زیادی بر سر راه شورا وجود داشت.


وی به مشکلات فراوان شورا و شهرداری اشاره کرد و افزود: بزرگترین مشکل شورا و شهرداری مسئله مالی و اقتصادی است که واقعا کمر شهرداری را خم کرده است.


نایب رئیس شورای اسلامی شهر بیجار با اشاره به اینکه سیاسی بازی در شورا جایی ندارد عنوان کرد: خیلی ها می خواستند شورا را دچار سیاسی بازی و چالش نمایند اما اعضای شورای اسلامی شهر بیجار اجازه نداده و نخواهد داد که شورا دچار سیاسی بازی شود.


افشاری در ادامه تصریح کرد: تا کنون در صحن شورا مصوبات هیچوقت سیاسی نبوده و همیشه منافع مردم و شهر مدنظر بوده است.


وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص همدلی و همزبانی اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب راه برون رفت از مشکلات را همدلی و هم زبانی بیان کرده اند اما بعضی ها از بحث هم زبانی معانی دیگری برداشت می کنند و باید گفت که هم زبانی به معنای یکی بودن حرف ها نیست و باید در منطق همزبان بود و تضارب آرا باید در شورا وجود داشته باشد.


نایب رئیس شورای اسلامی شهر بیجار در پایان از زحمات مازیار توکلی تقدیر و تشکر کرد و مهندس طهماسبی را به عنوان جایگزین وی در شورای اسلامی شهر بیجار معرفی نمود.


اتحاد و همدلی لازمه کار شوراست


امیرعباس طهماسبی عضو جدید شورای اسلامی شهر بیجار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات توکلی در مدت این 14 ماه گفت: حرکت شورای شهر باید بر مدار وحدت و همدلی باشد.


وی با بیان اینکه شورای شهر یک نهاد اجتماعی است و فعالیت در آن باید گروهی باشد، اظهار داشت: در مجموعه شورای شهر آنچه باید مدنظر باشد تعامل و اتحاد است که موجب اعتمادسازی و توسعه شهر خواهد شد 

.

عضو جدید شورای اسلامی شهر بیجار به عدم بازتاب فعالیت های شورا اشاره کرد و افزود: تاکنون بازتاب فعالیت ها کم بوده و باید در این راستا تلاش بیشتری کرد و با کمک رسانه ها و مجموعه داخلی شورا باید عملکرد شورا به اطلاع مردم برسد.


طهماسبی با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را برای عمران و آبادانی شهر به کار بگیریم، گفت: شورا 7 نفر است و به تنهایی هیچ کاری نمی توان انجام داد و باید همه اعضا با هم متحد و همدل باشند تا بتوان قدم های مثبتی برای این شهر برداشت. نمایش تعداد بازدیدها : 53

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت شورای اسلامی شهر بیجار

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8