سه‌شنبه, 21 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۵۴:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 51
  • کد خبر : ۱۴۵۷۷
پیام تبریك حمیدرضا همائی رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س)

پیام تبریک حمیدرضا همائی رئیس شورای اسلامی شهر بیجار  به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بیجار، حمیدرضا همائی رئیس شورای اسلامی شهر بیجار در پیامی سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اول ذیحجه، سالروز ازدواج و پیوند آسمانی دو الگوی انسانیت، ایمان و فرزانگی حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد. این پیوند آسمانی، الگویی است شایسته برای امر ازدواج و زندگی سالم و سعادتمند و نمونه ای است واقعی در زمینه ازدواج که باید ابعاد مختلف آن مورد توجه جوانان عزیز قرار گیرد.

این ایام خجسته، فرصت مغتنمی است تا ضمن مرور و ارزیابی راهبردها و نیازهای جوانان برای ازدواج و توجه به آموزه های دینی و اسلامی در این رابطه، به ترویج فرهنگ سهل گیری در ازدواج، جمع گرایی، ساده زیستی و قناعت ورزی بیش از پیش پرداخته شود که این مسئله از وظایف خطیر خانواده ها، دستگاههای فرهنگی و متولیان امر فرهنگ در میهن عزیز اسلامی محسوب می شود.

اینجانب با تبریک سالروز خجسته ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، زندگی توام با سرافرازی و موفقیت را برای همه جوانان میهن عزیز اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العلی ) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

      حمیدرضا همائی

رئیس شورای اسلامی شهر بیجار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0