چهارشنبه, 18 تير 1399
  • ساعت : ۹:۵۴:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 55
  • کد خبر : ۱۴۶۸۱
پیام رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استكبار جهانی

پیام رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بیجار، محمدرضا شهبازیان رئیس شورای اسلامی شهر با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۳ آبان‌ ماه روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی ‌داشت.

۱۳ آبان یادآور رشادت دانش آموزان و دانشجویانی است که با پیروی از راه امام، استکبار جهانی را درهم شکسته و فریاد آزادی خواهی ملت بزرگ ایران را در گوش جهانیان طنین انداز کردند و مسیر را برای حرکت جوانان ایران اسلامی روشن ساختند .

سیزدهم آبان ماه سرشار از روح پایداری، فداکاري و مقاومت جوانان رشيد و غيور ايران اسلامي در مبارزه عليه قدرت هاي شيطاني و استکبار جهاني است و اين روز بعنوان برگ زريني در تاريخ مجاهدت هاي ملت غيور ايران به ثبت رسيده است.

اینجانب فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام و روز مبارزه با استکبار جهانی را به عموم دانش آموزان عزیز میهن اسلامی به ویژه دانش آموزان شهر بیجار تبریک و تهنیت عرض می نمایم و به وجود دانش آموزان عزیز، این آینده سازان بزرگ میهن اسلامی و بلکه تمدن جدید اسلامی افتخار می کنم.
 

افتخار به این قشر عظیم و فرهیخته که بی شک می توانند با علم محوری و با تقوا و ایمان و عشق و "نرید  ان نمن علی الذین استضعفوا ..." را تحقق بخشند آینده از آن صالحین و متقین است و رسالت ما ایستادگی، بصیرت و تحقق اقتصاد مقاومتی و همدلی و همراهی با دولت خدمتگزار و اطاعات از فرامین و منویات مقام معظم رهبری است، از خداوند منان می خواهم توفیق روزافزون را در انجام وظایف اسلامی و انقلابی به همه عطا فرماید.

      محمدرضا شهبازیان

رئیس شورای اسلامی شهر بیجار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0