پنج‌شنبه, 3 تير 1400
  • ساعت : ۱۳:۱۵:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 115
  • کد خبر : ۱۴۹۷۸
پیام تبریك رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاریها

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاریها

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بیجار، محمدرضا شهبازیان رئیس شورای اسلامی شهر در پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه «روز شهرداری و دهیاری» را گرامیداشت.

متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی

آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا، نیازمند تلاش‌، حمیت و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آنها، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

در همین راستا نام‌گذاری روز چهاردهم تیر ماه به عنوان "روز شهرداری و دهیاری" در تقویم کشور شاید در نگاه نخست تنها معطوف به نام‌گذاری بوده ولی در عمل روزی برای پاسداشت و قدردانی از زحماتی خالصانه، شبانه‌روزی و دلسوزانه کارکنان و خادمان عرصه مدیریت شهری و روستایی است.

اینجانب این روز را به شهرداران و دهیاران محترم و نیروهای زحمت کش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان بیجار تبريك عرض نموده و توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

 

      محمدرضا شهبازیان

رئیس شورای اسلامی شهر بیجار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0