پنج‌شنبه, 3 تير 1400
  • ساعت : ۱۳:۵۷:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 54
  • کد خبر : ۱۵۰۳۱
پیام مشترك شهردار و رئیش شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت سالروز ازدواج امام (ع) و حضرت فاطمه (س)

 پیام مشترک شهردار و رئیش شورای اسلامی شهر بیجار به مناسبت سالروز ازدواج امام (ع) و حضرت فاطمه (س)

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بیجار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با صدور پیامی مشترک فرارسیدن اول ذی‌الحجه، سالروز ازدواج آسمانی مولی الموحدین حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام و بانوی بانوان دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها را تبریک و شادباش گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

اول ذی الحجه سالروز پیوندی مبارک است که حلقه وصل نبوت و امامت و سند افتخاری ماندگار گردید و برکاتش، نظام هستی را متحول ساخت و زمینه تکامل بشریت را فراهم نمود. نسل حاصل از این پیوند آسمانی، نجات بخش و بیمه کننده نسل هاست و فاصله گیری از آن هویت های اصیل، باعث انحراف در زندگی فردی و اجتماعی می شود و گرفتاری هایی را در پی دارد.

امید است که جوانان این مرز و بوم با الگو قرار دادن منش زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) و با توکل بر خداوند متعال آغازگر زندگی‌های مشترک اسلامی باشند.

ضمن گرامیداشت و تبریک سالروز مقدس ترین ازدواج هستی، پیوند حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)؛ برای همه جوانان عزیز ایران اسلامی زندگی توام با سربلندی و سرافرازی در ظل توجهات امام زمان (عج) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند باری تعالی آرزومندیم .

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بیجار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0